ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΕΛ ΜΟΥΔΡΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΥΧΑΙΜΙΑ

Στις 5/2/2013 στην αίθουσα εκδηλώσεων του ΓΕΛ Μούδρου, πραγματοποιήθηκε εκδήλωση κατά της λευχαιμίας. Η εκδήλωση περιελάμβανε, μπουφέ, bazaar, προβολή video σχετικών με το θέμα και ζωντανή μουσική από τους μαθητές του σχολείου. Τα έσοδα της εκδήλωσης διατέθηκαν για την οικονομική ενίσχυση μαθητή άλλου σχολείου που πάσχει από λευχαιμία. Το ΓΕΛ Μούδρου θα ήθελε να ευχαριστήσει τον διευθυντή του σχολείου καθώς και το σύλλογο διδασκόντων, τόσο για την οργάνωση όσο και για την προσφορά εδεσμάτων για το μπουφέ και δώρων για το bazaar. Επίσης θα ήθελε να ευχαριστήσει τους μαθητές του σχολείου για τη βοήθεια τους, τόσο πριν όσο και κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης, καθώς και τους γονείς αυτούς που προσέφεραν (μαζί με τους μαθητές), τόσο εδέσματα όσο και διάφορα δώρα (πολλά από αυτά χειροποίητα). Τέλος θα ήθελε να ευχαριστήσει και τους καθηγητές και μαθητές των ΕΠΑΛ Μούδρου, Γυμνάσιο Μούδρου, Δημοτικού Μούδρου και ΕΕΕΕΚ Ρεπανιδίου που την παρακολούθησαν και συνείσφεραν οικονομικά στο σκοπό της.

Φωτογραφίες από την εκδήλωση: